Memory for laptop Lenovo ThinkBook 14 2-in-1 G6 IPL (22AR)
16GB memory for Lenovo ThinkBook 14 2-in-1 G6 IPL (22AR). The offered memory is a DDR5 RAM memory. Further technical memory specifications can be found in the list on the right. No experiments! Buy the right memory from the specialist to get your laptop upgraded safely.
Computer memory - info
| Memory size | 16GB |
|---|---|
| Memory technology | DDR5 |
| Memory speed | 6400MHz |
| JEDEC standard | PC5-51200S |
| Type | CSODIMM (Clocked Unbuffered SO DIMM) |
| Number of Pin | 262 Pin SO DIMM |
| Voltage | 1,1 volt |
| Specials | - |
Device - Specifications
| Device manufacturer | Lenovo |
|---|---|
| Device type | Laptop |
| Device family | Lenovo ThinkBook |
| Device series | ThinkBook 14 series |
| Device name | ThinkBook 14 2-in-1 G6 IPL (22AR) |
| Memory ex works | 16GB / 32GB |
| Maximum memory | 128GB / 32GB according to manufacturer |
| Memory Slots | 2 |
| Note | Passend for die folgenden Modelle: 22AR0000GE, 22AR0000GM, 22AR0000IX, 22AR0000IX, 22AR0000MD, 22AR0001BG, 22AR0001GE, 22AR0001GM, 22AR0001IX, 22AR0001MB, 22AR0001MH, 22AR0001PG, 22AR0002GE, 22AR0002GM, 22AR0002PG, 22AR0003GE, 22AR0003GM, 22AR0003MD, 22AR0003RI, 22AR0003TX, 22AR0004BG, 22AR0004GE, 22AR0004GM, 22AR0004TX, 22AR0005FR, 22AR0005GE, 22AR0005GM, 22AR0005PG, 22AR0005TX, 22AR0006GE, 22AR0006GM, 22AR0006PG, 22AR0006RI, 22AR0006SP, 22AR0007GM, 22AR0007MB, 22AR0007SP, 22AR0008BM, 22AR0008GE, 22AR0008HV, 22AR0008ML, 22AR0008PB, 22AR0008SC, 22AR0009CX, 22AR0009GE, 22AR0009GM, 22AR000AAT, 22AR000AFR, 22AR000AGM, 22AR000AIX, 22AR000ASC, 22AR000ATX, 22AR000BBG, 22AR000BFR, 22AR000BGM, 22AR000BHV, 22AR000BMH, 22AR000BTX, 22AR000CAT, 22AR000CBM, 22AR000CCX, 22AR000CEE, 22AR000CGE, 22AR000CGM, 22AR000CMH, 22AR000CRI, 22AR000DGE, 22AR000DGM, 22AR000DPG, 22AR000DSC, 22AR000EEE, 22AR000EGM, 22AR000EIX, 22AR000EIX, 22AR000EML, 22AR000ESP, 22AR000ETX, 22AR000FGE, 22AR000FHV, 22AR000FIX, 22AR000FIX, 22AR000FMD, 22AR000FPB, 22AR000GCX, 22AR000GGE, 22AR000GML, 22AR000GPB, 22AR000GPG, 22AR000HAT, 22AR000HEE, 22AR000HGE, 22AR000HIX, 22AR000HMB, 22AR000JBM, 22AR000JGE, 22AR000JGM, etc.
|
Order info
| Item number | SP610328 |
|---|---|
| Brand | |
| EAN | 4069169836888 |
| Condition | New |
| Memory warranty | 5 years warranty |
| Compatibility | 100% compatible with Lenovo ThinkBook 14 2-in-1 G6 IPL (22AR) |
| Money-back guarantee | Yes, 100% |
FAQ - Frequently asked questions about Lenovo ThinkBook 14 2-in-1 G6 IPL (22AR)
Login