Computer memory Lenovo ThinkCentre M80q Gen 3 (11U1)
32GB memory for Lenovo ThinkCentre M80q Gen 3 (11U1). The memory module has 262 Pin SO DIMM and a voltage of 1,1 volt. No experiments! Buy the right memory from the specialist to get your desktop upgraded safely.
Computer memory - info
| Memory size | 32GB |
|---|---|
| Memory technology | DDR5 |
| Memory speed | 4800MHz |
| JEDEC standard | PC5-38400S |
| Type | SO DIMM |
| Number of Pin | 262 Pin SO DIMM |
| Voltage | 1,1 volt |
| Specials | - |
Device - Specifications
| Device manufacturer | Lenovo |
|---|---|
| Device type | Desktop |
| Device family | Lenovo ThinkCentre |
| Device series | ThinkCentre M80 series |
| Device name | ThinkCentre M80q Gen 3 (11U1) |
| Memory ex works | 16GB |
| Maximum memory | 64GB |
| Memory Slots | 2 |
| Note | suitable for the following models: 11U10004BL, 11U10004CK, 11U10004CR, 11U10004EE, 11U10004EU, 11U10004FN, 11U10004FR, 11U10004GE, 11U10004HX, 11U10004IL, 11U10004IX, 11U10004MB, 11U10004MD, 11U10004MF, 11U10004MG, 11U10004MH, 11U10004ML, 11U10004MS, 11U10004MX, 11U10004MZ, 11U10004NX, 11U10004PB, 11U10004PG, 11U10004RI, 11U10004SP, 11U10004TX, 11U10004UK, 11U10004ZY, 11U10005BL, 11U10005CK, 11U10005CR, 11U10005EE, 11U10005EU, 11U10005FN, 11U10005FR, 11U10005GE, 11U10005HX, 11U10005IL, 11U10005IX, 11U10005MB, 11U10005MD, 11U10005MF, 11U10005MG, 11U10005MH, 11U10005ML, 11U10005MS, 11U10005MX, 11U10005MZ, 11U10005NX, 11U10005PB, 11U10008MF, 11U10008MG, 11U10008MH, 11U10008ML, 11U10008MS, 11U10008MX, 11U10008MZ, 11U10008NX, 11U10008PB, 11U10008PG, 11U10008RI, 11U10008SP, 11U10008TX, 11U10008UK, 11U10008ZY, 11U10009BL, 11U10009CK, 11U10009CR, 11U10009EE, 11U10009EU, 11U10009FN, 11U10009FR, 11U10009GE, 11U10009HX, 11U10009IL, 11U10009IX, 11U10009MB, 11U10009MD, 11U10009MF, 11U10009MG, 11U10009MH, 11U10009ML, 11U10009MS, 11U10009MX, 11U10009MZ, 11U10009NX, 11U10009PB, 11U10009PG, 11U10009RI, 11U10009SP, 11U10009TX, 11U10009UK, 11U10009ZY, 11U1000ABL, 11U1000ACK, 11U1000ACR, 11U1000AEE, 11U1000AEU, 11U1000AFN, 11U1000AFR, etc.
|
Order info
| Item number | SP431995 |
|---|---|
| Brand | |
| EAN | 4064578949471 |
| Condition | New |
| Memory warranty | 5 years warranty |
| Compatibility | 100% compatible with Lenovo ThinkCentre M80q Gen 3 (11U1) |
| Money-back guarantee | Yes, 100% |
FAQ - Frequently asked questions about Lenovo ThinkCentre M80q Gen 3 (11U1)
Login