Computer memory Lenovo ThinkCentre M80q Gen 4 (12EA)
32GB memory for Lenovo ThinkCentre M80q Gen 4 (12EA). The offered memory is a DDR5 RAM memory. Further technical memory specifications can be found in the list on the right. This memory is 100% compatible to Lenovo ThinkCentre M80q Gen 4 (12EA).
Computer memory - info
| Memory size | 32GB |
|---|---|
| Memory technology | DDR5 |
| Memory speed | 4800MHz |
| JEDEC standard | PC5-38400S |
| Type | SO DIMM |
| Number of Pin | 262 Pin SO DIMM |
| Voltage | 1,1 volt |
| Specials | - |
Device - Specifications
| Device manufacturer | Lenovo |
|---|---|
| Device type | Desktop |
| Device family | Lenovo ThinkCentre |
| Device series | ThinkCentre M80 series |
| Device name | ThinkCentre M80q Gen 4 (12EA) |
| Memory ex works | 8GB / 16GB |
| Maximum memory | 96GB / 64GB according to manufacturer |
| Memory Slots | 2 |
| Note | suitable for the following models: 12EA000HBL, 12EA000HCK, 12EA000HCR, 12EA000HEE, 12EA000HEU, 12EA000HFN, 12EA000HFR, 12EA000HGE, 12EA000HHX, 12EA000HIL, 12EA000HIX, 12EA000HMB, 12EA000HMD, 12EA000HMF, 12EA000HMG, 12EA000HMH, 12EA000HMS, 12EA000HMT, 12EA000HMX, 12EA000HMZ, 12EA000HNX, 12EA000HPB, 12EA000HPG, 12EA000HRI, 12EA000HSP, 12EA000HUK, 12EA000HZY, 12EA000JBL, 12EA000JCK, 12EA000JCR, 12EA000JEE, 12EA000JEU, 12EA000JFN, 12EA000JFR, 12EA000JGE, 12EA000JHX, 12EA000JIL, 12EA000JIX, 12EA000JMB, 12EA000JMD, 12EA000JMF, 12EA000JMG, 12EA000JMH, 12EA000JMS, 12EA000JMT, 12EA000JMX, 12EA000JMZ, 12EA000JNX, 12EA000JPB, 12EA000JPG, etc.
|
Order info
| Item number | SP502899 |
|---|---|
| Brand | |
| EAN | 4067488668494 |
| Condition | New |
| Memory warranty | 5 years warranty |
| Compatibility | 100% compatible with Lenovo ThinkCentre M80q Gen 4 (12EA) |
| Money-back guarantee | Yes, 100% |
FAQ - Frequently asked questions about Lenovo ThinkCentre M80q Gen 4 (12EA)
Login