Computer memory Lenovo ThinkCentre M80t Gen 3 (11TJ)
The RAM memory expands the memory capacity of Lenovo ThinkCentre M80t Gen 3 (11TJ) by 32GB. The memory module has 288 Pin DIMM and a voltage of 1,1 volt. No experiments! Buy the right memory from the specialist to get your desktop upgraded safely.
Computer memory - info
| Memory size | 32GB |
|---|---|
| Memory technology | DDR5 |
| Memory speed | 4800MHz |
| JEDEC standard | PC5-38400U |
| Type | UDIMM (Non-ECC unbuffered) |
| Number of Pin | 288 Pin DIMM |
| Voltage | 1,1 volt |
| Specials | - |
Device - Specifications
| Device manufacturer | Lenovo |
|---|---|
| Device type | Desktop |
| Device family | Lenovo ThinkCentre |
| Device series | ThinkCentre M80 series |
| Device name | ThinkCentre M80t Gen 3 (11TJ) |
| Memory ex works | 16GB |
| Maximum memory | 128GB |
| Memory Slots | 4 |
| Note | suitable for the following models: 11TJ0000BL, 11TJ0000CK, 11TJ0000CR, 11TJ0000EE, 11TJ0000EU, 11TJ0000FN, 11TJ0000FR, 11TJ0000GE, 11TJ0000HX, 11TJ0000IL, 11TJ0000IX, 11TJ0000MB, 11TJ0000MD, 11TJ0000MF, 11TJ0000MG, 11TJ0000MH, 11TJ0000ML, 11TJ0000MS, 11TJ0000MX, 11TJ0000MZ, 11TJ0000NX, 11TJ0000PB, 11TJ0000PG, 11TJ0000RI, 11TJ0000SP, 11TJ0000TX, 11TJ0000UK, 11TJ0000ZY, 11TJ0001BL, 11TJ0001CK, 11TJ0001CR, 11TJ0001EE, 11TJ0001EU, 11TJ0001FN, 11TJ0001FR, 11TJ0001GE, 11TJ0001HX, 11TJ0001IL, 11TJ0001IX, 11TJ0001MB, 11TJ0001MD, 11TJ0001MF, 11TJ0001MG, 11TJ0001MH, 11TJ0001ML, 11TJ0001MS, 11TJ0001MX, 11TJ0001MZ, 11TJ0001NX, 11TJ0001PB, 11TJ0004MF, 11TJ0004MG, 11TJ0004MH, 11TJ0004ML, 11TJ0004MS, 11TJ0004MX, 11TJ0004MZ, 11TJ0004NX, 11TJ0004PB, 11TJ0004PG, 11TJ0004RI, 11TJ0004SP, 11TJ0004TX, 11TJ0004UK, 11TJ0004ZY, 11TJ0005BL, 11TJ0005CK, 11TJ0005CR, 11TJ0005EE, 11TJ0005EU, 11TJ0005FN, 11TJ0005FR, 11TJ0005GE, 11TJ0005HX, 11TJ0005IL, 11TJ0005IX, 11TJ0005MB, 11TJ0005MD, 11TJ0005MF, 11TJ0005MG, 11TJ0005MH, 11TJ0005ML, 11TJ0005MS, 11TJ0005MX, 11TJ0005MZ, 11TJ0005NX, 11TJ0005PB, 11TJ0005PG, 11TJ0005RI, 11TJ0005SP, 11TJ0005TX, 11TJ0005UK, 11TJ0005ZY, 11TJ0006BL, 11TJ0006CK, 11TJ0006CR, 11TJ0006EE, 11TJ0006EU, 11TJ0006FN, 11TJ0006FR, etc.
|
Order info
| Item number | SP435075 |
|---|---|
| Brand | |
| EAN | 4064578979799 |
| Condition | New |
| Memory warranty | 5 years warranty |
| Compatibility | 100% compatible with Lenovo ThinkCentre M80t Gen 3 (11TJ) |
| Money-back guarantee | Yes, 100% |
FAQ - Frequently asked questions about Lenovo ThinkCentre M80t Gen 3 (11TJ)
Login