Computer memory Lenovo ThinkSmart Core Gen 2 IPFRK Zoom (12WR)
Expand the memory of your Lenovo ThinkSmart Core Gen 2 IPFRK Zoom (12WR) by 32GB. The memory has 262 Pin SO DIMM and works with a voltage of 1,1 volt. No experiments! Buy the right memory from the specialist to get your desktop upgraded safely.
Computer memory - info
| Memory size | 32GB |
|---|---|
| Memory technology | DDR5 |
| Memory speed | 5600MHz |
| JEDEC standard | PC5-44800S |
| Type | SO DIMM |
| Number of Pin | 262 Pin SO DIMM |
| Voltage | 1,1 volt |
| Specials | - |
Device - Specifications
| Device manufacturer | Lenovo |
|---|---|
| Device type | Desktop |
| Device family | Lenovo ThinkSmart Core |
| Device series | ThinkSmart Core Gen 2 series |
| Device name | ThinkSmart Core Gen 2 IPFRK Zoom (12WR) |
| Memory ex works | 32GB (2x16GB) |
| Maximum memory | 96GB |
| Memory Slots | 2 |
| Note | Passend for die folgenden Modelle: 12WR0001BL, 12WR0001CR, 12WR0001EU, 12WR0001FN, 12WR0001FR, 12WR0001GE, 12WR0001HX, 12WR0001IX, 12WR0001IX, 12WR0001IX, 12WR0001MB, 12WR0001MD, 12WR0001MF, 12WR0001MG, 12WR0001ML, 12WR0001MS, 12WR0001MS, 12WR0001MZ, 12WR0001MZ, 12WR0001NX, 12WR0001PB, 12WR0001PG, 12WR0001PG, 12WR0001RI, 12WR0001SP, 12WR0001ZY, etc.
|
Order info
| Item number | SP579045 |
|---|---|
| Brand | |
| EAN | 4069169505234 |
| Condition | New |
| Memory warranty | 5 years warranty |
| Compatibility | 100% compatible with Lenovo ThinkSmart Core Gen 2 IPFRK Zoom (12WR) |
| Money-back guarantee | Yes, 100% |
FAQ - Frequently asked questions about Lenovo ThinkSmart Core Gen 2 IPFRK Zoom (12WR)
Login