Memory for desktop Lenovo ThinkSmart Core Gen 2+CTRL Zoom (12WD)
32GB memory for Lenovo ThinkSmart Core Gen 2+CTRL Zoom (12WD). The memory module has 262 Pin SO DIMM and a voltage of 1,1 volt. You will profit with the high quality RAM expansion of phs memory®, as well as the support of our memory specialists.
Computer memory - info
| Memory size | 32GB |
|---|---|
| Memory technology | DDR5 |
| Memory speed | 5600MHz |
| JEDEC standard | PC5-44800S |
| Type | SO DIMM |
| Number of Pin | 262 Pin SO DIMM |
| Voltage | 1,1 volt |
| Specials | - |
Device - Specifications
| Device manufacturer | Lenovo |
|---|---|
| Device type | Desktop |
| Device family | Lenovo ThinkSmart Core |
| Device series | ThinkSmart Core Gen 2 series |
| Device name | ThinkSmart Core Gen 2+CTRL Zoom (12WD) |
| Memory ex works | 16GB |
| Maximum memory | 96GB |
| Memory Slots | 2 |
| Note | Passend for die folgenden Modelle: 12WD0000BL, 12WD0000CR, 12WD0000EU, 12WD0000FN, 12WD0000FR, 12WD0000GE, 12WD0000HX, 12WD0000IX, 12WD0000IX, 12WD0000IX, 12WD0000MB, 12WD0000MD, 12WD0000MF, 12WD0000MG, 12WD0000ML, 12WD0000MS, 12WD0000MS, 12WD0000MZ, 12WD0000MZ, 12WD0000NX, 12WD0000PB, 12WD0000PG, 12WD0000PG, 12WD0000RI, 12WD0000SP, 12WD0000ZY, etc.
|
Order info
| Item number | SP579031 |
|---|---|
| Brand | |
| EAN | 4069169505197 |
| Condition | New |
| Memory warranty | 5 years warranty |
| Compatibility | 100% compatible with Lenovo ThinkSmart Core Gen 2+CTRL Zoom (12WD) |
| Money-back guarantee | Yes, 100% |
FAQ - Frequently asked questions about Lenovo ThinkSmart Core Gen 2+CTRL Zoom (12WD)
Login