Computer memory Lenovo ThinkSmart Core Gen 2+IPCTRL Zoom (12WH)
48GB memory for Lenovo ThinkSmart Core Gen 2+IPCTRL Zoom (12WH). The memory has 262 Pin SO DIMM and works with a voltage of 1,1 volt. This memory is 100% compatible to Lenovo ThinkSmart Core Gen 2+IPCTRL Zoom (12WH).
Computer memory - info
| Memory size | 48GB |
|---|---|
| Memory technology | DDR5 |
| Memory speed | 5600MHz |
| JEDEC standard | PC5-44800S |
| Type | SO DIMM |
| Number of Pin | 262 Pin SO DIMM |
| Voltage | 1,1 volt |
| Specials | - |
Device - Specifications
| Device manufacturer | Lenovo |
|---|---|
| Device type | Desktop |
| Device family | Lenovo ThinkSmart Core |
| Device series | ThinkSmart Core Gen 2 series |
| Device name | ThinkSmart Core Gen 2+IPCTRL Zoom (12WH) |
| Memory ex works | 16GB |
| Maximum memory | 96GB |
| Memory Slots | 2 |
| Note | Passend for die folgenden Modelle: 12WH0000BL, 12WH0000CR, 12WH0000EU, 12WH0000FN, 12WH0000FR, 12WH0000GE, 12WH0000HX, 12WH0000IX, 12WH0000IX, 12WH0000IX, 12WH0000MB, 12WH0000MD, 12WH0000MF, 12WH0000MG, 12WH0000ML, 12WH0000MS, 12WH0000MS, 12WH0000MZ, 12WH0000MZ, 12WH0000NX, 12WH0000PB, 12WH0000PG, 12WH0000PG, 12WH0000RI, 12WH0000SP, 12WH0000ZY, etc.
|
Order info
| Item number | SP579040 |
|---|---|
| Brand | |
| EAN | 4069169505166 |
| Condition | New |
| Memory warranty | 5 years warranty |
| Compatibility | 100% compatible with Lenovo ThinkSmart Core Gen 2+IPCTRL Zoom (12WH) |
| Money-back guarantee | Yes, 100% |
FAQ - Frequently asked questions about Lenovo ThinkSmart Core Gen 2+IPCTRL Zoom (12WH)
Login