Computer memory Lenovo ThinkCentre X Tower (13LF)
The memory increases the RAM memory of Lenovo ThinkCentre X Tower (13LF) by 32GB. The offered memory is a DDR5 RAM memory. Further technical memory specifications can be found in the list on the right. No experiments! Buy the right memory from the specialist to get your desktop upgraded safely.
Computer memory - info
| Memory size | 32GB |
|---|---|
| Memory technology | DDR5 |
| Memory speed | 6400MHz |
| JEDEC standard | PC5-51200U |
| Type | CUDIMM (Clocked Unbuffered UDIMM) |
| Number of Pin | 288 Pin DIMM |
| Voltage | 1,1 volt |
| Specials | - |
Device - Specifications
| Device manufacturer | Lenovo |
|---|---|
| Device type | Desktop |
| Device family | Lenovo ThinkCentre |
| Device series | ThinkCentre X series |
| Device name | ThinkCentre X Tower (13LF) |
| Memory ex works | 16GB / 32GB |
| Maximum memory | 256GB |
| Memory Slots | 4 |
| Note | Passend for die folgenden Modelle: 13LF0001CR, 13LF0001EU, 13LF0001FR, 13LF0001GE, 13LF0001HX, 13LF0001IX, 13LF0001IX, 13LF0001MB, 13LF0001MD, 13LF0001MG, 13LF0001MH, 13LF0001ML, 13LF0001MS, 13LF0001MZ, 13LF0001MZ, 13LF0001NX, 13LF0001PG, 13LF0001TR, 13LF0001ZY, 13LF0002BL, 13LF0002CR, 13LF0002EE, 13LF0002FN, 13LF0002GE, 13LF0002IX, 13LF0002IX, 13LF0002MD, 13LF0002MF, 13LF0002MG, 13LF0002MH, 13LF0002ML, 13LF0002MS, 13LF0002MS, 13LF0002MX, 13LF0002MZ, 13LF0002MZ, 13LF0002NX, 13LF0002PB, 13LF0002PG, 13LF0002PG, 13LF0002RI, 13LF0002SP, 13LF0003BL, 13LF0003CR, 13LF0003EE, 13LF0003EU, 13LF0003FN, 13LF0003FR, 13LF0003GE, 13LF0003HX, 13LF0003IX, 13LF0003IX, 13LF0003MB, 13LF0003MD, 13LF0003MF, 13LF0003MH, 13LF0003MS, 13LF0003MX, 13LF0003MZ, 13LF0003NX, 13LF0003PB, 13LF0003PG, 13LF0003PG, 13LF0003RI, 13LF0003SP, 13LF0003TR, 13LF0003ZY, 13LF0004BL, 13LF0004EE, 13LF0004EU, 13LF0004FN, 13LF0004FR, 13LF0004GE, 13LF0004HX, 13LF0004IX, 13LF0004IX, 13LF0004IX, 13LF0004MB, 13LF0004MF, 13LF0004MG, 13LF0004ML, 13LF0004MS, 13LF0004MS, 13LF0004MX, 13LF0004MZ, 13LF0004PB, 13LF0004PG, 13LF0004RI, 13LF0004SP, 13LF0004TR, 13LF0004ZY, 13LF000BGE, etc.
|
Order info
| Item number | SP610333 |
|---|---|
| Brand | |
| EAN | 4069169836918 |
| Condition | New |
| Memory warranty | 5 years warranty |
| Compatibility | 100% compatible with Lenovo ThinkCentre X Tower (13LF) |
| Money-back guarantee | Yes, 100% |
FAQ - Frequently asked questions about Lenovo ThinkCentre X Tower (13LF)
Login